O mnie

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali".
— Don McCullin
Artur WojtczakFotograf

Mam na imię Artur mieszkam w Polsce w pięknym mieście portowym Gdynia. Z zawodu pracuję jako żołnierz zawodowy a po pracy z zamiłowania zajmuję się fotografia.

Fotografią zajmuję się od ponad piętnastu lat. Ten czas poświęciłem na kształtowanie swojej osobowości jako fotograf tak, by moje prace były na najwyższym poziomie. Fascynuje się wieloma rodzajami fotografii zaczynając od portretowej (plenerowej, studyjnej) oraz ślubnej czy dziecięcej.Fotografia okolicznościowa, przyrodnicza jak i fotografia krajobrazowa też nie jest mi obca.

Jako fotograf chcę odzwierciedlić naturalność oraz osobisty charakter osób fotografowanych a także emocje, bez których żadne zdjęcie nie posiadałoby swoistej duszy.

Jeżeli szukacie Państwo fotografa na komunię świętą, wesele czy inne imprezy okolicznościowe oraz zależy wam na profesjonalnych pamiątkach, to zapraszam do współpracy.

Ważny dzień zasługuje na piękne wspomnienia!

Z poważaniem,