Logo

Polub stronę!

Wdrożenie: ellert.ws

Wyświetl wszystkie eseje

Magia jesieni! Osobiste sesje zdjęciowe czerwoną porą roku trwają!

Jesień trwa w najlepsze. Przez niektórych uwielbiana (kolory, klimat), przez niektórych znienawidzona (błoto, deszcze, chlapa). Jedno jest w tym wszystkim pewne! Czerwona pora roku to doskonały czas na nową pasję, czy rozwijanie już posiadanej! Naprawdę, zachęcam do wszelkiego rodzaju aktywności w tej materii. Rozwijanie pasji pomoże wszelkim sceptykom przetrwać nieprzyjemny dla nich czas.

Jeżeli nie macie pamiątek lub wspomnień z okresu jesiennego to koniecznie warto takowe stworzyć! W ostatnich dniach pogoda dopisuje idealnie. Spadło mnóstwo liści, które nadają wyjątkowy klimat zdjęciom.

Namawiam do umówienia się na jesienną sesję zdjęciową. Osobistą, rodzinną, plenerową. Podejmijcie wyzwanie i zaskoczcie znajomych świetnymi wyjątkowymi zdjęciami, które uświadomią im, jak bardzo jesień potrafi zaczarować swoją magią i kolorami! Nie masz pomysłu na prezent? Urodziny, spotkanie, romantyczny wieczór uwieczniony na zdjęciach? To w cale nie głupi pomysł. Zwłaszcza jesienią.

Wykupienie VOUCHER'a na jesienną sesję zdjęciową będzie doskonałym prezentem, który zostanie w albumie już na zawsze. Będzie prezentował się wyjątkowo, magicznie i szczególnie. Będziecie mogli również pochwalić się zdjęciami w social mediach!

Zobaczcie sami, jak na zdjęciach prezentuje się Agnieszka Szarafin, tegoroczna półfinalistka Miss Polski Nastolatek 2019, Finalistka Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej 2019.