Logo

Polub stronę!

Wdrożenie: ellert.ws

Wyświetl wszystkie eseje

Mis Pomorza 2019 Gdańsk

Wielka gala odbyła się na scenie gdańskiego NOT-u, zaśpiewała znana m.in. z Kaszubskiego Idola Magdalena Mikulska Podczas gali wystąpił i zaśpiewał swoje hity również sam Andre. Na scenie wystąpiła również utalentowana piosenkarka która miała szczęście wystąpić w programie Must Be The Music, Miss Polski Ziemi Kaszubskiej, Miss Polski Ziemi Pomorskiej 2011, Miss Polski 2011,Miss Foto Models Poland 2012, na dzień dzisiejszy trener grupy tanecznej "Move Your Body" oraz choreografka gali Mis Ziemi Pomorskiej 2019 - Jagoda Drzymalska.

Kandydatki i kandydaci zaprezentowali się w kilku kreacjach. Tradycyjnie, największą furorę zrobiły stroje kąpielowe. Oprócz najbardziej skąpych ubiorów, kandydatki pokazały się na scenie również w sukienkach koktajlowych, strojach sportowych, sukniach ślubnych oraz kreacjach własnych. Panowie paradowali w strojach sportowych, garniturach i kreacjach własnych.

Wyniki Miss:
Miss Bikini Azulena - Zuzanna Dobrzynska nr 17
Miss oryginalności - Oliwia Borawska nr 1
Miss Publiczności - Izabella Muszynska nr 2

I vice Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej 2019 - Zuzanna Dobrzyńska nr 17
Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej 2019 - Dominika Bienczak nr 15
I vice Mister Wybrzeża - Mateusz Komorowski nr 25
Mister Wybrzeża 2019 - Piotr Stiller nr 23
II vice Miss Ziemi Pomorskiej 2019 - Oliwia Bednarek nr 10
I vice Miss Ziemi Pomorskiej 2019 - Aleksandra Sokolowska nr 12
Miss Ziemi Pomorskiej 2019 - Aleksandra Melnyczek nr 6

Organizatorem Wyborów Miss Ziemi Pomorskiej po raz kolejny było Przedsiębiorstwo Imprez Artystycznych „IMPRESARIO” – Henryk Czoska.

Obejrzyj fotorelację...

  • Wizyta w Papugarni w Gdańsku

    Pewnego wolnego dnia udałem się z moimi bliskimi do miejsca polecanego przez większość znajomych czyli do Papugarni w Gdańsku. Nie żałuję. Ponad 60 ptaków na ok. 250 metrach kwadratowych. Efekt? Wow – robi ogromne wrażenie!

    Magia jesieni! Osobiste sesje zdjęciowe czerwoną porą roku t…

    Jesień trwa w najlepsze. Przez niektórych uwielbiana (kolory, klimat), przez niektórych znienawidzona (błoto, deszcze, chlapa). Jedno jest w tym wszystkim pewne! Czerwona pora roku to doskonały czas na nową pasję, czy rozwijanie już posiadanej…